Lassig to rodzinna firma z Niemiec, tworząca z myślą o współczesnych Mamach, które są świadome swojego stylu, potrzeb i roli społecznej. To nie tylko gwarancja perfekcji i dobrego designu, ale również ekologicznej produkcji i wyboru materiałów. W oparciu o te idee, dbałość o środowisko i szeroko rozumianą odpowiedzialność społeczną marka wypracowała sobie własną filozofię. Ponadto marka Lassig aktywnie wspiera chore dzieci, promuje wychowanie bez przemocy, finansuje szkółki piłkarskie dla maluchów, jak również ratuje zagrożone gatunki zwierząt.

Lassig - Plecak mini About Friends LISEK Lassig - Plecak mini About Friends LISEK
Producent: Lassig
Cena: 89,00 zł
zobacz więcej
Lassig - Plecak mini About Friends SZYNSZYLA Lassig - Plecak mini About Friends SZYNSZYLA
Producent: Lassig
Cena: 89,00 zł
zobacz więcej
Lassig - Plecak Mini KOALA Lassig - Plecak Mini KOALA
Producent: Lassig
Cena: 89,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lassig - Plecak Mini LEW Lassig - Plecak Mini LEW
Producent: Lassig
Cena: 89,00 zł
szt.
zobacz więcej
LASSIG - Sztućce More Magic Foka LASSIG - Sztućce More Magic Foka
Producent: Lassig
Cena: 33,00 zł
szt.
zobacz więcej

Artykuły dla dzieci i dla mamy Lassig

Lassig jest niemiecką marką, tworzącą artykuły głównie dla mam, które potrzebują ciekawych i przydatnych akcesoriów. Lassig jest także firmą, która dba o środowisko naturalne, wspiera różne inicjatywy społeczne, a także bierze czynny udział w ratowaniu zagrożonych gatunków zwierząt.

Akcesoria dziecięce Lassig

W skład produktów marki Lassig wchodzą:

  • torby z akcesoriami,
  • wodoodporne śliniaki,
  • sztućce ze stali nierdzewnej,
  • plecak dla mamy,
  • śliniak z długim rękawem,
  • komplet naczyń z melaminy,
  • komplet naczyń bambusowych.

Akcesoria i produkty marki Lassig zostały wykonane z niezwykłą precyzją i dbałością o szczegóły. Do ich produkcji zostały wykorzystane naturalne materiały i tkaniny, takie jak: 100% poliester z recyklingu, 100% tworzywo EVA, 100% stal nierdzewna, 100% tworzywo ABS, 100% melamina, 100% poliester powlekany, oraz 45% bambus, 35% włókno kukurydziane, 20% melamina, 45% polipropylen. Produkty nie zawierają szkodliwych substancji, takich jak: PVC, ftalan, nikiel czy kadm.

Śliniaki, torby z akcesoriami, sztućce Lassig

Produkty Lassig wykonane są z naturalnych i trwałych materiałów, które zapewniają bezpieczeństwo i najwyższą jakość produktów naturalnych, które dbają o środowisko. Dodatkowo zostały dostosowane do europejskich norm bezpieczeństwa, które dopuszczają je do użytku.

Akcesoria Lassig to ciekawe wzornictwo w pastelowych kolorach będących teraz na topie, które dostępne są w przystępnych cenach. Marka Lassig to jakość na najwyższym poziomie, która charakteryzuje się nowoczesnym designem oraz trwałością produktów. Dodatkowo produkty wpływają na świadomą ochronę środowiska. Mogłeś nas znaleźć wpisując słowa: lassig casual label, artykuły szkolne, lassig plecak.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl