Akcesoria dla niemowląt Little Leaf

Little Leaf jest producentem akcesoriów dla noworodków i małych dzieci. Jeśli chcesz mieć oryginalne produkty dostosowane dla Twojego dziecka a przy tym całkowicie bezpieczne powinieneś sięgnąć po produkty marki Little Leaf. Produkty spod tego znaku to świetny pomysł na prezent, który na pewno się sprawdzi, a przy okazji będzie oryginalny.

Little Leaf oferta

W swojej ofercie produktowej posiada takie akcesoria jak:

  • zawieszki do smoczka,
  • gryzaki.

Little Leaf – zawieszki do smoczka, są produktem wykonanym z bezpiecznego silikonu spożywczego z dodatkiem elementów drewnianych. Wszystko wykonane z najwyższą starannością, w ciekawych wzorach i kolorach. Dzięki zawieszkom do smoczka, znika problem zgubienia smoczka, a także jego ewentualnego upadku na ziemię.

Zawieszki do smoczka Little Leaf

Little Leaf – gryzaki, to produkt wykonany z tych samych materiałów co zawieszki do smoczków, przeznaczone dla dzieci i całkowicie bezpieczne. Produkty dla dzieci tej firmy nie zawierają żadnych substancji szkodliwych, takich jak: BPA, ftalanów, PCV, lateksu i ołowiu. Akcesoria te sprawdzą się w trakcie zabawy nimi, ale również jako zabawka manipulacyjna i rozwijająca koordynację ruchową i wzrokową.

Gryzaki Little Leaf

Dodatki tej firmy warto wybrać, również ze względu na łatwość utrzymania ich w czystości, piękne i ciekawe, przyciągające wzrok kolory, a także delikatne materiały, którymi dziecko nie zrobi sobie krzywdy. Produktów tej marki nie należy myć w zmywarkach czy sterylizatorach, a także nie potrzeba używać środków czyszczących. Do ich czyszczenia wystarczy wilgna szmatka z odrobiną mydła. Marka to wysoka jakość produktów, posiadających certyfikaty i odpowiednie atesty, a co za tym idzie akcesoria są bezpieczne dla naszych pociech. Mogłeś znaleźć nas wpisując słowa: zawieszka edukacyjna, baby gym, stojak edukacyjny, edukacyjne zawieszki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl