Zabawki Meiya&Alvin

Meiya&Alvin to producent najwyższej klasy zabawek sensorycznych oraz mebli dla niemowląt i małych dzieci. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego wzornictwa i najwyższej klasy materiałów i barwników spożywczych, które zapewniają małym użytkownikom odpowiedni rozwój całe mnóstwo zabawy.

Gryzaki, przytulanki Meiya&Alvin

Wszystkie zabawki marki Meiya&Alvin wykonane są z ekologicznych, hipoalergicznych materiałów pochodzenia naturalnego. W przytulankach i gryzakach znajdziemy bawełnę, tkaniny organiczne oraz kauczuk wyprodukowany z drzewa Hevea Aubl i malowany farbami roślinnymi. Barwniki używane w produkcji zabawek od Meiya&Alvin są pochodzenia spożywczego i nie stanowią zagrożenia dla zdrowia naszych dzieci.

Zabawki dla niemowląt

Zarówno słodkie i miękkie przytulanki, jak i gryzaki od firmy Meiya&Alvin są lekkie i doskonale nadają się dla niemowląt. Przytulanki dotrzymają naszemu dziecku towarzystwa, a gryzaki poprawią ukrwienie dziąseł i ukoją ból towarzyszący ząbkowaniu.

Rozwój sensoryczny dziecka

Wszystkie zabawki od Meiya&Alvin zostały zaprojektowane i wykonane tak, żeby zapewnić maluchom, jak najszerszy rozwój. Gryzak dźwiękowy wyposażony jest w miękką grzechotkę, która ma rozwijać zmysł słuchu dziecka od pierwszych dni życia. Gryzaki od firmy Meiya&Alvin można myć za pomocą ciepłej wody z mydłem. Farbki, które zostały użyte w produkcji mogą z czasem lekko zmienić barwę. Jest to zupełnie naturalny proces. Mogłeś znaleźć nas wpisując słowa: słonik alvin, meiya alvin organiczny gryzak, organiczny gryzak z grzechotką, meiya mouse organic rubber, zabawki sensoryczne, alvin meiya mouse organic, wykonany z naturalnego kauczuku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl