Sztućce, naczynia, miseczki Minikoioi

Seria produktów MINIKOIKOI powstała przede wszystkim z miłości do maluchów. Dzięki tym akcesoriom Twoje dziecko rozwinie umiejętności motoryczne, a Ty na ten rozwój będziesz mógł patrzeć ze spokojem! Akcesoria dla maluchów z serii MINIKOIKOI zostały wykonane z silikonu spożywczego, dzięki czemu są w 100% bezpieczne dla Twojej pociechy. Zastosowany silikon sprawia, że łyżeczka czy miseczka utrzymają swój kolor na długi czas i nawet po wielokrotnym myciu będą zachwycały pięknymi, pastelowymi barwami.

Silikonowe miseczki Minikoioi

MINIKOIKOI to przede wszystkim bezpieczne, bo wykonane z silikonu spożywczego, miseczki oraz łyżeczki. Różnorodność barw pozwala na dobranie pięknie prezentującego się zestawu, chociażby na prezent dla malucha. Każda miseczka wyposażona jest w przyssawkę, pozwalającą na jej odpowiednią stabilizację, a także pokrywkę, aby niedokończony posiłek mógł zostać odłożony na później.

Bezpieczne sztućce i naczynia Minikoioi

Seria MINIKOIKOI to nie tylko naczynia i sztućce zaprojektowane do nauki samodzielnego jedzenia, ale również silikonowe gryzaki. Każdy rodzic wie, że zaopatrzenie się w bezpieczne gryzaki jest bardzo ważne, szczególnie w okresie ząbkowania. Te z serii MINIKOIKOI występują w dwóch rodzajach - gładkie oraz z wypustkami. Zastosowane wypustki przynoszą jeszcze większe uczucie ulgi spuchniętym dziąsłom, a co za tym idzie - maluch jest spokojniejszy.

Zarówno łyżeczki, jak i gryzaki MINIKOIKOI zostały zaprojektowane tak, aby pomóc rozwijać maluszkom te najważniejsze w ich pierwszych miesiącach zdolności - zdolności motoryczne. Dlatego każde dziecko z łatwością poradzi sobie z pochwyceniem i utrzymaniem sztućców czy gryzaków, wzbudzając tym samym zachwyt rodziców! Mogłeś znaleźć nas wpisując słowa: rozwijaniu zdolności motorycznych, jedzenia minikoioi, produkty minikoioi, szara minikoioi miseczka silikonowa, minikoioi śliniak silikonowy, pokrywką szara minikoioi miseczka, śliniak silikonowy z kieszonką.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl