Beztroska 0
Beztroska

Spędzanie czasu na świeżym powietrzu to doskonały sposób na słoneczne popołudnia. Spacery wzmacniają odporność, wprawiają w dobry nastrój i pozwalają się zrelaksować nawet po nieprzespanej nocy. Są one równie korzystne dla malucha, który dopiero uczy się poznawać świat. Szeroki wachlarz zapachów, dźwięków i kolorów pobudza jego wyobraźnię i stymuluje rozwój już od pierwszych tygodni życia. Ponadto dłuższe spacery mogą pomóc dziecku zasnąć. Śpiew ptaków często jest dla maluszka najlepszą kołysanką, a delikatne bujanie się wózka przypomina o bliskości w ramionach rodziców.

czytaj całość »
Rogal do karmienia 0
Rogal do karmienia

Gdy rodzi się dziecko cały nasz świat przewraca się do góry nogami. Nowe doświadczenia, obowiązki, wyzwania. Jako rodzice zmagamy się z całą serią nieznanych dotąd sytuacji, takich jak nieprzespane noce, czy zmęczenie. W tym wyjątkowym czasie powinniśmy być dla siebie bardziej, niż kiedykolwiek wyrozumiali i postawić na własny komfort. Nie od dzisiaj wiadomo przecież, że zrelaksowany rodzic to zrelaksowane, szczęśliwe dziecko. Gdy mówimy o opiece nad nowym, maleńkim człowiekiem pierwsze co przychodzi na myśl to kwestia karmienia. Karmimy dziecko na wiele sposobów i wiele razy dziennie. Nieważne, czy dziecko karmione jest piersią, czy je z butelki - najważniejszy jest obustronny komfort i bezpieczeństwo. 

czytaj całość »
Kocyki dla dzieci 0
Kocyki dla dzieci

Kocyk dla dzieci spełniać musi kilka podstawowych kryteriów. Przede wszystkim musi być przyjemny w dotyku i nie podrażniać delikatnej skóry dziecka. Dodatkowo warto zadbać o to, aby był plamoodporny, ponieważ dzięki temu o wiele łatwiej będzie można zetrzeć zabrudzenia. Warto mieć kilka takich kocyków, ponieważ przy małym dziecku pralka chodzi praktycznie non stop, a kocyki, tak jak i elementy dziecięcej odzieży, bardzo szybko się brudzą. Dodatkowo takie kocyki są bardzo uniwersalne i wykorzystać można je, zarówno do otulenia, jak i do osuszania małego dziecka. Warto przyjrzeć się nowościom, które spełniają wszystkie najważniejsze założenia.

czytaj całość »
Colorstories - lepszy sen dla Twojego dziecka 0
Colorstories - lepszy sen dla Twojego dziecka

Pierwsze dni po narodzinach, są dla noworodków trudne. Opuszczają wygodny brzuszek mamy, w którym miały ciepło, ciasno i bezpiecznie. Otwarte przestrzenie, ogrom hałasów i różnych bodźców, są dla nich bardzo stresujące. Powinniśmy dołożyć wszelkich starań, aby stworzyć warunki, choć trochę przypominające łono matki. Szczególnie ważne jest to w przypadku wcześniaków i dzieci urodzonych przez cesarskie cięcie. Bardzo dobrym rozwiązaniem, okazuje się owijanie dziecka kocykiem lub otulaczem. W pierwszych tygodniach po przyjściu na świat, dziecko większość czasu przesypia. Aby zadbać o wygodę i poczucie bezpieczeństwa podczas jego snu, polecamy państwu skorzystanie z oferty naszego sklepu.

czytaj całość »

Kategorie na blogu:

Inspiracje Produkty

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl