Butelki dla niemowląt - butelka antykolkowa dla noworodka 0
Butelki dla niemowląt - butelka antykolkowa dla noworodka

Przed narodzeniem dziecka wszyscy rodzice kompletują wyprawkę dla noworodka. Znajdują się w niej wszelkie niezbędne akcesoria, ubranka, kosmetyki czy leki, które w pierwszych tygodniach życia dziecka mogą okazać się niezbędne. W wyprawce dla niemowlaka nie może zabraknąć butelek do mleka. Producenci proponują dziś wiele rodzajów butelek dla niemowląt, jednak na początek najlepiej wybrać butelkę o mniejszej pojemności - maluszek nie wypije zbyt wiele mleka jednorazowo, a butelka dla niemowląt będzie po pewnym czasie wymagała wymiany.

czytaj całość »
Ręcznik dla niemowlaka - Ręczniki kąpielowe dla noworodków 0
Ręcznik dla niemowlaka - Ręczniki kąpielowe dla noworodków

Kąpiel noworodka to w ostatnim czasie gorący temat, który wywołuje wiele kontrowersji. Niektórzy eksperci uważają, że nie powinno się kąpać się maluszka codziennie, a już na pewno nie od razu po opuszczeniu szpitala. Inni zaś twierdzą, że tylko dzięki codziennym kąpielom i czynnościom pielęgnacyjnym im towarzyszącym noworodek jest w stanie wpaść w pewien rytm, w pewnego rodzaju cykliczność. Bez względu na to, jakie stanowisko w tej sprawie przyjmiemy, należy pamiętać, że kąpiel jest dla noworodka bardzo szczególnym momentem dnia.

czytaj całość »
Plecaki dla dzieci - tornister do przedszkola 0
Plecaki dla dzieci - tornister do przedszkola

Każdy przedszkolak ma swoje skarby, z którymi się nie rozstaje. Ulubione zabawki, własna podusia lub ten jeden konkretny kubeczek, bo z innego się nie napije. To wszytko to naturalny proces dojrzewania malucha i nie należy mu w tym przeszkadzać. Natomiast aby dziecko mogło to wszystko ze sobą zabierać, warto zapewnić mu odpowiedni plecaczek, który spełni nie tylko wymogi wizualne, ale także funkcjonalne.

czytaj całość »
Na co zwrócić uwagę wybierając smoczek dla dziecka? 0
Na co zwrócić uwagę wybierając smoczek dla dziecka?

Każdemu rodzicowi zależy na harmonijnym rozwoju swojego dziecka. Od najmłodszych lat staramy się więc zapewnić naszym pociechom to co najlepsze. Wśród nieodłącznych akcesoriów niemowlęcych należy wyróżnić bez wątpienia smoczki, choć mają one nie tylko swoich zwolenników, ale i przeciwników. Na co należałoby zwrócić uwagę przy ich wyborze?

czytaj całość »
Whisbear - zabawki, szumiące misie 0
Whisbear - zabawki, szumiące misie

Nieprzespane noce to nieodłączny element pierwszych dni i miesięcy rodzicielstwa. Na pewno będąc w ciąży usłyszałaś od kogoś zdanie "wyśpij się na zapas". Nocne wstawanie to koszmar niejednego rodzica, ale wielu z nich obawia się też, że dziecko nie będzie spało w ciągu dnia lub "nie pozwoli się odłożyć". Nic dziwnego, że taka wizja rodzicielstwa może przerażać. Na szczęście żyjemy w XXI wieku i na przeciw rodzicom wychodzą nowoczesne rozwiązania, które znacznie ułatwią trudne początki. Jeśli jeszcze nie wiesz czym jest Whisbear, to koniecznie czytaj dalej, a przekonasz się, że sen niemowlęcia wcale nie musi być przerażający.

czytaj całość »

Kategorie na blogu:

Inspiracje Produkty

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl