Janod - oryginalne zabawki dla dzieci 0
Janod - oryginalne zabawki dla dzieci

Dzieci wymagają nieustannej opieki i uwagi. Każda mama chce, by jej dziecko się rozwijało i poznawało świat w bezpieczny sposób. Dlatego otaczamy swoje pociechy miłością i troską. Wychowanie to trudne zadanie, stojące przed każdym rodzicem. Na szczęście nikt nie jest osamotniony w tych wysiłkach. Wiele firm wychodzi naprzeciw potrzebom dzieci i ich rodziców. Jedną z nich jest Janod - francuska firma z tradycjami, która funkcjonuje na rynku od 1970 roku, zajmuje się projektowaniem zabawek dla dzieci z myślą o ich potrzebach.

czytaj całość »
Kołysanka pozytywka 0
Kołysanka pozytywka

Dzidziuś tuż po narodzinach nie potrzebuje jeszcze pluszaka. Wręcz przeciwnie, stawianie w jego łóżeczku maskotki może stanowić niebezpieczeństwo dla śpiącego maluszka, gdyż może ona przydusić dziecko podczas snu. Nie oznacza to jednak, że noworodek nie potrzebuje zabawek, niemniej jednak powinny być one dopasowane do jego wieku i potrzeb. Na początku nowo narodzone dzieci potrzebują głównie zabawek szumiących, które będą imitować dźwięki słyszane przez nie w brzuszku mamy.

czytaj całość »
Gryzak 0
Gryzak

Przygotowując wyprawkę dla swojego dziecka nie sposób zapomnieć o gryzaku, który może okazać się bardzo potrzebny o wiele szybciej, niż nam się wydaje. Gryzaki pełnią nieocenioną rolę podczas ząbkowania - pomagają uśmierzyć ból i uspokoić maluszka. Większość rodziców zakłada, że pierwszy gryzak będzie potrzebny ich dziecku dopiero w okolicach szóstego miesiąca życia, tymczasem spora ilość maluszków zaczyna ząbkować znacznie wcześniej, bo już po trzecim miesiącu. Nawet, gdy nie widać jeszcze na horyzoncie pierwszych ząbków, dziecko może odczuwać ból związany z jego powolnym przebijaniem się. Wtedy też zaczyna brać do buzi wszystko, co tylko znajdzie się w zasięgu jego rączki. Dobrze, jeżeli nie są to przypadkowe zabawki, które nie są przeznaczone do wkładania ich do ust. Po pierwsze nie są one w stanie uśmierzyć bólu związanego z ząbkowaniem, po drugie zaś mogą być niebezpieczne dla maluszka, gdy znajdą się w jego buzi. 

czytaj całość »
Drewniane zabawki 0
Drewniane zabawki

Obecnie istnieje większy wybór zabawek niż kiedykolwiek wcześniej. Choć mogłoby się wydawać, że kolorowe, plastikowe zabawki wydające dźwięki zawładnęły sercami dzieci, to w ostatnich latach coraz bardziej popularne stają się także zabawki wykonane z drewna. Swoją prostą formą nawiązują do zabawek, którymi bawiły się nasze mamy i babcie gdy były dziećmi. Współcześnie jednak występują w bardziej nowoczesnym, atrakcyjnym wydaniu. Dlaczego warto kupować dziecku drewniane zabawki? Jakie są ich zalety?

czytaj całość »
Bidon dla dzieci 0
Bidon dla dzieci

Bidon to pewnego rodzaju wielorazowy pojemnik, który pozwala na przechowywanie napojów. Wyglądem zbliżony jest do butelki, choć na rynku coraz częściej można spotkać takie, które przypominają także kubek dla dziecka. Największą popularnością cieszą się bidony o pojemności 500 ml, wyposażone w dwa uchwyty ułatwiające trzymanie. Najczęściej są zamykane za pomocą szczelnej zatyczki, która zapobiega rozlewaniu płynów. Na rynku znajdują się modele bidonów dostosowane do różnych grup użytkowników. Najpopularniejsze są jednak te dla rowerzystów, kolarzy, turystów oraz dzieci. 

czytaj całość »

Kategorie na blogu:

Inspiracje Produkty

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl