Produkty ułatwiające pielęgnację maluszka 0
Produkty ułatwiające pielęgnację maluszka

Pamiętajcie, że dbać o higienę jamy ustnej malucha należy od samego początku. Wiele razy spotykałam się z opiniami rodziców, że o jamę ustną zaczynają dbać dopiero w momencie pierwszego ząbka - nic bardziej mylnego. Na samym początku wystarczy przemywanie dziąsełek maluszka, w późniejszym czasie warto pomyśleć o pierwszej szczoteczce. Sprawdźcie naszą propozycję pierwszej szczoteczki od marki BBLÜV oraz jeszcze jeden, genialny produkt tego producenta. :)

czytaj całość »
TOP PRODUKTY DLA DZIECKA 0
TOP PRODUKTY DLA DZIECKA

Obserwujemy oraz analizujemy Wasze wybory, żeby móc jak najbardziej dostosowywać nowy asortyment do Waszych potrzeb i gustów. Dziś przedstawimy Wam kilka produktów, które w ciągu ostatnich kilku miesięcy były zdecydowanymi hitami i pojawiały się bardzo często w Waszych paczuszkach. Bardzo nas to cieszy, ponieważ są to produkty, które osobiście polecamy, również testowaliśmy i naprawdę są warte uwagi! Zaczynamy, może akurat Ciebie zainspirujemy. :)

czytaj całość »
Zabawki do wózka - jak mądrze wybierać? 0
Zabawki do wózka - jak mądrze wybierać?

Zabawki do wózka to pierwsze zabawki edukacyjne w życiu małego człowieka. Przez pierwsze miesiące niemowlę większość czasu spędza śpiąc, a to co dla niego najważniejsze, to mleko mamy i miłość rodziców. Po około 3 miesiącach od narodzin dziecko zaczyna z uwagą obserwować otaczający je świat. Największą rolę zaczyna wówczas odgrywać poznawanie sensoryczne, a więc pobudzające zmysł wzroku, słuchu i dotyku. Pierwsze wrażenia, które dostarczane są przez bodźce stymulujące zmysły, są wstępem do następnych etapów poznawczych. Dziecko obserwuje, następnie zaczyna wyciągać rączki i próbuje chwycić wiszące elementy, a gdy to zakończy się sukcesem, wtedy wkracza w kolejny etap, a więc dotyka - zgniata, ciągnie i maca.

czytaj całość »
Zabawki do kąpieli dla dzieci - jak wybrać? 0
Zabawki do kąpieli dla dzieci - jak wybrać?

Nie dla wszystkich dzieci kąpiel jest przyjemnym przeżyciem. Niektóre dzieci z radością wskakują do wanny, inne przekonują się do niej z czasem, część dzieci natomiast ogromnie boi się wody. Odpowiednio dobrane zabawki umilą maluchowi czas mycia, oswoją go z wodą i odwrócą jego uwagę od czynności pielęgnacyjnych, które niekoniecznie lubi. Z zabawek do wody zrobimy użytek nie tylko w łazience. Przydadzą się też na wakacjach, podczas wyjścia na plażę, czy do hotelowego basenu.

czytaj całość »

Kategorie na blogu:

Inspiracje Produkty

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl